Hitlerin Ufo Projesi ve Tarihteki Diğer İlginç Projeler...

Hitlerin Ufo Projesi ve Tarihteki Diğer İlginç Projeler


Adolf Hitler, emellerine ulaşabilmek için bilimin en uç sınırlarına gitmeyi de ihmal etmedi. Kusursuz ırk için genlerle oynadı, dünyayı fethetmek için UFO imal ettirdi. HABER 7, tarihin karanlıkta kalan sayfasını açıyor:


Haziran 1937'de, Hitler ve Goering'inde aralarında bulunduğu Nazi ordusunun başta gelenleri, birliklerinden özel olarak seçilmiş kuvvetleri ülke dışına yolladılar. Bu birliklerin görevi, uzay ve uzaylılarla ilgili bilgi toplamaktı. Araştırmalar sırasında Türkiye sınırları içinde Nuh'un Gemisinin bulunduğu farz edilen Ağrı Dağı'nda bazı hikayeler dinlediler.

Bu hikayelere göre 200 nesil önce, gökyüzünden büyük ve de çok gürültülü bir ev yeryüzünüze indi. Ev olarak adlandırılan uçan nesnenin çıkardığı gürültü, köyde bulunan herkes tarafından duyulmuştu. Daha sonraları köy halkından biri; bu nesneyle karşılaşmış. İçinden çıkan insana benzeyen varlıklar adamı selamlamış. Adama gemiye gelmesini söylemiş. Adam köylülere geminin dışının dokunulmayacak kadar sıcak ve parlak olduğunu, ayrıca içeri girdikten sonrada geminin havalanıp bir kuş gibi uçtuğunu, adamların içeri girdikten sonra taştan yapılmış şapkalarını çıkarıp onunla konuştuğunu anlatmış.

Anlatılan hikaye Almanya'ya bildirildi. Bir ay sonra aynı bölgeye iki birlik daha gönderildi. Birinci grupta, Hitlerin ünlü kimyasal ölüm silahlarını üreten bilim adamları vardı. Bu grup, bahsedilen evi bulmak üzere görevlendirilmişti. Bilim adamları, o günün bütün teknolojisini kullanarak bahsedilen evi aramaya başladılar. Sonunda da bu amaçlarına ulaştılar. Bir dağın tepesindeki mağaranın içinde bu gemiyi buldular. UFO, 25 metre genişliğinde ve 8 metre yüksekliğindeydi. Dünyada bulunmayan katı bir maddeden yapılmıştı. Bilim adamları gemiyi çalıştırmayı denediyse de başarılı olamadı.

Aralık 1938 yılında, bulunan UFO, büyük bir gizlilik içinde Almanya'ya getirildi. UFO araştırması için Almanya'da ki en ünlü bilim adamları Münih’in kuzeyinde kurulan bölgeleye getirildiler. Araştırma laboratuarı, başka kuvvetler tarafından fark edilmemesi için eski tuz madenlerinin bulunduğu bir bölgeye konuşlandırıldı. Fakat bu bölgenin Amerika Birleşik Devletleri ajanları tarafından fark edilmesi uzun sürmedi. Nazi bilim adamları ise, UFO ve bileşenleri hakkında birçok bilgiye sahip olmuşlardı.Temmuz 1941'de, Amerika Birleşik Devletleri, Oz kod adını verdikleri bir ajanını bu laboratuara sokmayı başardı. Oz, buranın resimlerini çekmiş, burası hakkında birçok belge almıştı. Fakat bunların Amerika'ya gönderilmesi sırasında, Almanya'da ki Nazi hazinesini toplayan Rus birlikleri tarafından bu belgelere ve resimlere el konulmuştu. Büyük bir Rus birliği bu topraklara gönderilmiş, ondan sonraki zamanlarda da ne bu kurulan UFO üssünden ve ne de belgelerden hiçbiri bulunamamış.

Nazilerle UFO’ların yakınlığı hakkında birçok belge ve söylenti mevcut. II.Dünya Savaşı'nda Nazi'lerin bu UFO’ları kullandığı söylentisi var.

II. Dünya Savaşı'nın sırları


Einstein, Freud, “Philedelphia Deneyi”nin beyni Jessup Morris. Hatta Einstein'e İsrail kurulduğunda ilk cumhurbaşkanlığı bile teklif edildi. Ama araştırmaları yüzünden reddetti.

Savaş yılları bilim adamlarına inanılmaz olanaklar sağladı. Tabi ölüm üretmeleri için. Hitler'in emrindekiler o kadar üstünlerdi ki, insan kopyalamadan gen mühendisliğine, kuantumdan V2 roketlerine ve düşünce okumaya kadar her şeyle uğraşıyorlardı. Zaten 2. dünya savaşında Almanların yaptığı tank, top denizaltı o kadar çoktu ki; bütün maden rezervleri dibe vurdu. Alman ekonomisi bu savaşın yarasını pek kolay saramadı.

Verner Von Braun V2 denen roketleri geliştirerek İngiltere'ye havlu attırmıştı. Hitler'in bilginleri Avrupa'nın ortasından, adaları, V2'lerle dövüyordu.

”Büyük kitle kıyımları çok büyük doğa felaketlerine neden olur”

Hitler'in Yahudi düşmanlığı tüm bilginlerin kaçmasına neden oldu. Yahudileri fırınlayan Hitler inanılmaz bir katliamın mimarı oldu. Hitler bu katliamı bilerek ve isteyerek yaptı. Çünkü bugünün bilimine havlu attıracak bir şeyler biliyordu sanki. 'Büyük kitle kıyımları çok büyük doğa felaketlerine neden olur' diyordu. İklimleri altüst eder.Bu doğa ile onun beslediği canlılar arasındaki inanılmaz bir bağ. Hitler bu kıyımlarla istediği hava değişikliğini yarattı. Ama o çok sıcak beklerken korkunç bir soğuk oluştu. Moskova önlerindeki Alman ordusu soğuğa yenildi. Komutanlar kışı bahane edip çekilmek istemişlerdi. Hitler şöyle cevap verdi "Soğuk benim işim". Büyük kitle kıyımlarının iklimi değiştirip aşırı sıcağa neden olacağını hesaplayan Hitler görülmemiş bir soğuğa neden oldu. Ve Moskova önündeki Nazi ordusundaki bir çok asker donarak öldü.

Japonları hipnotize etmişler


Bir de Japonların savaşa girmesi vardı. Japonya bu savaşa girdikten sonra taraf değiştirdi. Japonların savaşa girmesinde Almanlar ve Rusların Hipnoz diplomasisi etkili oldu.

Daha ilginci Rus ve Almanlar savaşta parapsikoloji yetenekleri üst düzeyde insanları kullanıyordu. Bu adamlar hangi şehrin bombalanacağını önceden haber veriyor, o şehirler derhal boşaltılarak can kaybı önleniyordu.

Bu sırada gizli deneyler raydan çıkmıştı. Kozirev Rusya'da insan ışınlama ve glikoz yakma deneyleriyle bilimin sınırını zorluyordu. Hitler kurdurduğu laboratuarlarda ise kusursuz Alman ırkı için genlerle oynanıyordu.

Fransa'yı çok kısa sürede dümdüz eden Hitler, Avrupa'yı rekor sürede işgal etti. Çünkü Hitler o güne kadar hiç kullanılmamış bir savaş taktiği kullanıyordu: Top yekun saldırı ve savaş. Bütün birlikleri bütün kuvvetleri birlikte kullanması da ona hızlı işgaller sağlıyordu.

Ve Rusya'ya yöneldi. Hitler Tibet'e gözünü dikmişti. Tibet'i istiyordu. Tibet'teki gizli bilimleri arıyordu. (Bunlar hala esrarını koruyor) Zaten 'Gamalı haç'ı eski Tibet alfabesinden aldı. Bu özel güçleri olan ordular öyle bir telepatik savaşa girdiler ki, aklını yitirmeyen bir Kozirev kaldı.

Avrupa'nın işgal edildiğini, Rusların pes ettiğini gören Amerika, mecburen savaşa girdi. Ve Hitler hayatının hatasını yaptı. Kurmayları hemen saldıralım demişlerdi. Ama Hitler onları dinlemeyip zaman kaybedince tüm savaşı kaybetti.

Ve Philedelphia Deneyi

Gelelim Philedelphia'ya. Bu deney ABD donanmasının radara görünmez kruvazör istemesiyle başlamış. Donanma finanse etmiş; Jessup Morris yönetmiş. Ama Jessup K. Morris'e deney hakkında tüm detayları anlatan C.Allain M. Bu adamın, kim olduğu, onca şeyi nerden bildiği muamma. Ancak tüm büyük projelerde onun geriden güdümü var. Hangi proje tıkansa, hangi bilgin takılsa devreye giriyor. Ya mektuplarıyla ya da bizzat. Yaklaşık 1 asırdır sağ. Ya da bu isim el değiştiriyor. İnternette ilgili linklerde hakkında daha fazla bilgi var. Her taşın altından çıkıyor.

Haziran'ın sonuna doğru Philedelphia Limaninda:

2 tane çok güçlü jeneratör yerleştiriliyor Philedelphia deneyindeki gemiye. Projenin adı: Rainbow Project.Salter açılarak çok güçlü ve monoblok (yekpare) bir manyetik alan oluşturuluyor. Geminin etrafında yeşil bir sis oluşuyor. Gemi siluet oluyor. Sonra göz alan parlak bir ışıkla gemi gözden kayboluyor. Hayretle izleniyor deney. Mürettebat ise başına gelecekten habersiz.

Deney bittiğinde gemi görünür oluyor ama tayfalar bir garip. Geminin metaliyle kaynaşmışlar. Bir kısmı duvarların içinden geçiyor. Mideleri bulanıyor, başları dönüyor. Kimisi delirmiş. Bazısı donup kalıyor. Birisi dokununcaya kadar heykel gibi. Kimisinin vücudunun yarısı görünmüyor.

Final daha da korkunç

Yazın yapılan bu deneyden sonra Ekim'de final deneyi yapılıyor. Sonuç daha inanılmaz. Gemi teleportasyon ve bilokasyon yapıyor. Türkçesi ışınlanıyor ve aynı anda birden fazla yerde görünüyor. 6 dk. içinde dünyanın çeşitli limanları görünüp kaybolan bir gemi rapor ediyor. Bu kez tayfaların durumu daha feci. Mürettebat deneyden sonra kaderine terk ediliyor. Deneyeyse son veriliyor. Deneyden kısa süre sonra dokümanlar ortadan kaldırılmaya başlıyor.

MIB görevde.

Carl Allien'den UFO motorlarını kapan Morris 'Uçan Dairelerin Esrarı' adlı kitabını yazıyor. Bu kitap onun sonu oluyor. MIB birçok tehlikeli gördüğü bilim adamlarına yaptığı gibi Morris'i de ortadan kaldırıyor. Gizli bilim adamı cinayetlerinde, teknolojik sırların ardından hep MIB çıkıyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !