Google'ın Picasa'sını kullanarak bilgisayarınızdaki resi

Google'ın Picasa'sını kullanarak bilgisayarınızdaki resimleri birkaç saniye içerisinde bulup, resimlerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Picasa resimlerinizin her zaman düzenli kalmasını sağlayan, ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir yazılımdır... PİCASA PROGRAMINI SAYFANIN EN ÜSTÜNDEKİ KUTUCUKTAN İNDİREBİLİRSİNİZ...

 

Picasa bilgisayarınızdaki bütün resimleri bulur!

Picasa PC'nizdeki tüm resimleri anında bulmanıza, düzenlemenize ve başkalarıyla paylaşmanıza yardımcı olan bir yazılımdır. Picasa'yı kameranızdaki resimlerinizi bilgisayarınıza aktarmak için kullanarak işe başlayabilirsiniz. Artık Picasa'yı her açtığınızda, program tüm resimlerinizi (hatta elinizde olduğunu unuttuklarınızı bile) otomatik olarak bulacak ve kolayca tanıyacağınız klasör adlarıyla, tarihe göre düzenlenmiş görsel albümler halinde sıralayacaktır. Albümlerinizi sürükleyip bırakma yöntemiyle düzenleyebilir ve yeni gruplar yaratmak için etiketler hazırlayabilirsiniz.

Resimlerinizi Düzenleyin ve Efektler verin!

Ayrıca Picasa, tek tıklamayla yapılan düzeltmeler ile güçlü efektleri parmak uçlarınıza getirerek gelişmiş düzeltme işlemlerini çocuk oyuncağına dönüştürmekte ve resimlerinizi başkalarıyla paylaşmanızı kolaylaştırmaktadır; resimlerinizi e-postayla gönderebilir, evde basabilir, hediye CD'leri hazırlayabilir ve hatta resimleri kendi blog'unuza asabilirsiniz.(BlogThis! özelliği, sadece belirlenen ülkeler için İngilizce olarak mevcuttur.)

Türkçe dahil onlarca dili destekler!

Şu anda aşağıdaki dillerde mevcuttur: Almanca, Bulgarca, Çekçe, Çince (basitleştirilmiş), Çince (geleneksel), Danca, Endonezya Dili, Estçe, Felemenkçe, Filipin Dili, Fince, Fransızca, Hırvatça, İngilizce (ABD), İngilizce (İngiltere), İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, İzlandaca, Japonca, Katalanca, Korece, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Norveççe, Portekizce (Brezilya), Rumence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Yunanca

Picasa ekran görüntüsüKullanımı Çok Kolay!

Siz Picasa'yı yükler yüklemez, Picasa bilgisayarınızın sabit diskindeki resimleri "Diskteki Klasörler" koleksiyonuna alır ve tarih sırasına göre düzenler. Picasa'yla kullanmak istemediğiniz klasörler varsa, sırasıyla Araçlar > Klasör Yöneticisi'ne gidip, Picasa'nın klasörleri hangi sıklıkta taramasını istediğinizi (ya da hiç taranmasını istemediğiniz klasörleri) belirleyebilirsiniz. Kütüphanenizden çıkarmak istediğiniz resimler varsa, resmi seçip sağ tıklayın, resmi tamamen silebileceğiniz gibi, sadece Picasa'dan saklamayı da seçebilirsiniz.

 

Picasa 2 programını bilgisayarınıza indirmek için bu sayfanın en üstüne gidip download kutucuğuna tıklayabilirsiniz. (Yukarı)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !