Google Adsense’den Kazandığım paralar ne zaman hesabıma ge

Google Adsense’den Kazandığım paralar ne zaman hesabıma geçecek ? Geçmiş aylarda hangi tarihlerde paralar yollandı ? Hepsinin cevabı burada !

 

Google Adsense’den gelir elde edenlerin en çok sorduğu sorulardan birisi param ne zaman gelecek. Özellikle alacağımız ilk  100 Dolarda hepimiz çok heyecanlanıyoruz. Ama merak etmeyin zamanla heyecan yerini para hırsına bırakıyor. Sonraki aylarda bu heyecan pek kalmıyor.

Parayı Google Adsense’nin EFT olarak yollayabilmesi için önce kazancınızın 100 Doları geçmesi lazım. Diyelim ki bugün 28 Ağustos’ta 102 dolar kazancınız birikti. Bu parayı Google Adsense önümüzdeki ayın 23-24-25-26-27-28 Eylül günlerinin herhangi birinde hesabınıza Eft ile yolluyacaktır. ( O günkü Dolar kurundan ) Hangi gün kesin olarak derseniz bende bilmiyorum…İşte size önceki aylarda para gönderilen günler…( Benim hesabıma geçtiği günleri yazıyorum, Google Adsense 1 gün önce yolluyor, ertesi gün hesabınıza geçiyor. )

 

Eft’lerin Hesaba Geçtiği Tarih

            

              27 Mart 2007

 

              26 Nisan 2007

 

             24 Mayıs 2007

 

             27 Haziran 2007

 

            24 Temmuz 2007

 

            28 Ağustos 2007

 

 

Ama şöyle bir genelleme yapabiliriz. Ayın en geç 28’inde para hesabınıza geçmiş oluyor. Bol kazançlar dilerim…Unutmayın ki siz bu parayı hak ettiniz ve güle güle harcayınız. Google size verdiğinin fazlasını mutlaka kazandı, içiniz o yönden de rahat olsun…! Reklam verenler mutlu, reklamları tıklayanlar mutlu, siz mutlusunuz daha ne olsun…!

 

Adsense'ye sağ taraftaki Adsense kutucuğundan başvurabilirsiniz. Ama önce http://adsanse.blogcu.com adresimden gerekli bilgilerin hepsini alın, oradanda başvurabilirsiniz... Bol kazançlar...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !